Deri Masa Setleri
Deriden promosyon ürünleri olan el çantası, sekreterlik, not defteri, deri kalemlik, lisans, anahtarlık gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Masada kalem tutucu ve benzeri stillerde sunulan promosyon ürünler güncel ihtiyaca göre kaliteli ve uygun fiyatlar ile üretilmektedir. Masaya yerleştirilecek bir kalemlik, kartvizitlik, not defteri, çanta veya peçete olup olmadığı, promosyon ve reklam ihtiyaçları olan firmalar için genel eşantiyon ürünleri olarak kabul edilebilir ve tanıtım reklam ürünü olarak dağıtılabilir.

Deri masa setleri promosyon amaçlı kullanımında dikkat edilecek noktalar
Deri ürünleri alırken en önemli endişelerden biri kullanım alanı ve genel ihtiyaca cevap verebilme özelliğidir. Bir kalemlik olarak kullanıldığında, ilave olarak çeşitli fonksiyonların dahil edilmesi istenebilir. Telefonlar, e-posta ve benzerleri için yapay bir kalemlik gibi bir promosyon potansiyeli olarak, estetik ve kalite açısından çok fazla seçenek var ve masaya dağınıklık olmadan çalışma olanığını sağlar. Promosyon ürünleri arasında suni deri ürünler, hem reklam hem de promosyon ürünlerinin ihtiyaçlarını karşılayan promosyon malzemesidir.

Deri masa setleri promosyon ürünleri tasarım  ve fiyat seçenekleri
Promosyon ve reklam amaçlı ihtiyaç duyduğunuz deri masa seti ürünleri, sektöründe yıllardır çalışmakta olan Mekece Promosyon, önemli satın alımlarınız için en uygun fiyatı ve en iyi kaliteyi sunmak için doğru seçimdir.

Deri kalemlik, deri notluk, deri masa saati, deri küp notluk gibi ürünlerin yer aldığı deri masa seti kategoridesiniz.  Eşantiyon ve promosyon ürünleri genel tanıtım reklam ürünleri içerisinde yer alır. Kullanılacağı masada hem masa sahibine hediye olarak verildiği için firmanızın akılda kalıcı olması yönünden etkilidir. Hem de hediyelik olarak verdiğiniz ürün üzerindeki firma bilgileriniz gelen misafirler tarafından güzel tasarımlar ile hazırlanmış bir deri masa seti ürünü üzerinde görünür olması yine firmanızın reklamı açısından önemlidir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Mekece Promosyon Ürünleri

21 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor