Promosyon Ürünleri Nedir

Promosyon ürünleri, tanım amaçlı dağıtılan, üzerilerinde firma amblemi baskılı olarak insanlara veya firmalara verilen hediyeliklerin geneline verilen isimdir. Kişiselleştirilmiş reklam argümanları da bu ürünler arasındadır. Powerbank, usb bellek, ajanda, defter, kalem, kalem seti, vip set, masa seti, bloknot, vs vs. Tüm bu ürün yelpazesine bu ketagoriden ulaşabilirsiniz.

Promosyon ürünler arasında 2019 yılında 2020 yılı hazırlıkları için ciddi bir rekabet olacağı aşikar. Ülke olarak geçirdiğimiz bu krizden olarak her firma çıkış yolu arıyor. Kendi sektöründe marka olma yolunda en önemli tercih genellikle promosyon ürünleri olmakta.

Tanıtım Ürünleri Hazırlarken

Yeni yılda ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Gerek kendi üretimimiz gerekse de uzun yıllardır tedarikçisi olduğumuz ürün modellerimiz mevcut. Tanıtım ürünlerini olabildiğince piyasada bulunmayan modellerden oluşturmak üzere bir yola çıktık. Reklam ve tanıtım alanlarında uzman kadromuz ve etkili üretim imalat kabiliyetimiz bünyemizde mevcut. Sizden gelen talepler ve tüm dünyadaki genel yönelimleri yerinde ve zamanında takip ediyoruz. Satışa sunduğumuz tanıtım ürünleri seçiminde önceliğimiz kazancımız değil, satın alacak siz değerli müşterilerimizin kurumsallığını ön plana çıkaracak ürün yelpazesi oluşturabilmek.

Firmamız Reklam Sezonuna Nasıl Hazırlandı

Mekece Promosyon olarak hacmimizi genişletme ve büyüme hedeflerimizi elbette gözetmeye devam edeceğiz. Yıllardır bizimle çalışma onurunu bize yaşatan müşterilerimiz başta olmak üzere tüm müşterilerimizin bütçelerini de mutlaka düşünerek çalışmalar yapıyoruz. Uygun reklam ürünleri tedariki noktasında da taleplere çözüm olabilecek ürünlerimizi de mutlaka seçeneklerimiz arasına koyuyoruz.

Promosyon Ürünleri Fiyat Politikamızı Nasıl Belirledik

Geçmişte olduğu gibi bu sezonda da ürün çeşitlerimiz ve fiyatlarımızda, iskonto oranlarımızda iddialıyız. Bu konuda ürün maliyetlerimizi düşürmek maksadıyla ciddi makine-teçhizat yatırımları yaptık, yeni anlaşmalar yaptık. Bu vesile ile sizleri en uygun promosyon ürünleri sunan promosyon firmaları arasında en iyi tercih olabilmek adına mutlaka teklif almak üzere davet ediyoruz. Bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz ya da showroom ziyareti vesilesiyle çay içmek üzere teşrif etmenizden mutluluk duyarız.

Gelecek planlarınız arasında firmanızın reklamını yapmak var ise bizi bilgilendirin. Pazarlama departmanımız sizinle irtibat kursun. Tüm argümanlarımızı, deneyim ve 20 yıllık reklam tecrübemizi sizler ile paylaşmaktan onu duyacağız.